خدمات ما

خدمات مهندسی

ارائه خدمات فنی و تخصصی در زمینه بازرسی فنی، پایش وضعیت و عیب یابی تجهیزات یکی از اهداف اصلی شرکت مهندسی فرا پایش باختر میباشد. با توجه به نیاز صنایع، انواع خدمات مهندسی و به شکلهای مختلف (روتین و دوره ای، موردی و ...) توسط این شرکت ارائه می شود.

0
+
پروژه اجرایی
0
+
مشتریان
0
+
سال خدمت
آنالیز ارتعاشات
بازرسی ترموگرافی
خدمات تغییرات اصلاحی
تدوین،پیاده سازی،استقرار و اجرای برنامه های پایش
انجام بالانس دینامیکی
همراستا سازی تجهیزات

Integrated Condition Monitoring

اجرای روتین برنامه جامع پایش وضعیت برای انواع تجهیزات و ماشین آلات

استقرار برنامه پایش وضعیت عموماً به صورت درون سازمانی و یا برونسپاری (و یا ترکیبی) صورت می پذیرد. عقد قرارداد و اجرای روتین برنامه جامع  CM مبتنی بر ارتعاش سنجی، بازرسی ترموگرافی، آنالیز اثرات الکتریکی و ... از محورهای اصلی خدمات قابل ارائه توسط شرکت مهندسی فرا پایش باختر می باش

بازرسی فنی و عیب یابی تجهیزات و ماشین آلات

علاوه بر اجرای روتین، امکان ارائه خدمات بازرسی و عیب یابی به صورت موردی نیز وجود دارد. توضیحاتی در خصوص خدمات قابل ارائه، در ذیل آمده است.

خدمات فراپایش

خدمات مهندسی فراپایش

آنالیز ارتعاشات و عیب یابی تجهیزات دوار

ارتعاش سنجی، اصلی ترین تکنیک برای عیب یابی ماشین آلات دوار محسوب می شود. 

بیشتر + »

بازرسی ترموگرافی و آنالیز حرارتی (ترموویژن - گرمانگاری)

بازرسی ترموگرافی کاربردهای متنوعی را از پایش و عیب یابی انواع تجهیزات صنعتی اعم از الکتریکی، الکترونیکی، مکانیکی و دوار، فرآیندی و ... پوشش می دهد.

بیشتر + »

آنالیز اثرات الکتریکی برای پایش وضعیت و عیب یابی موتورهای الکتریکی

پایش موتورهای الکتریکی علاوه بر آنالیز ارتعاشات و بازرسی ترموگرافی، نیازمند استفاده از انواع تستهای الکتریکی ON LINE و OFF LINE است.

بیشتر+ »

آنالیز روغن و ذرات فرسایشی

استقرار برنامه CM مبتنی بر آنالیز روغن و ذرات فرسایشی، نیازمند توجه به نکات ظریف فراوانی در زمینه نمونه گیری روغن، انتخاب بهینه تستهای روغن، برنامه زمانبندی نمونه گیری و تحلیل نتایج تستها و ... است.

بیشتر + »

خدمات تعمیرات اصلاحی

یکی از مراحل اصلی در سیکل کاری پایش وضعیت و عیب یابی، عملیات رفع عیب یا اقدام اصلاحی است. بالانس دینامیکی در محل و همراستا سازی (الایمنت) دو تکنیک مهم در زمینه کاهش ارتعاشات ماشین آلات دوار هستند.

بیشتر + »

به یک متخصص نیاز دارید؟

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید!