درباره ما

شرکت مهندسی فرا پایش باختر در سال 1387 با هدف ارائه خدماتی متمایز در زمینه آموزش، مشاره و اجرای برنامه های پایش وضعیت و عیب یابی تجهیزات صنعتی تاسیس شده است. این شرکت با بهره گیری از تجارب چندین ساله در عرصه های مختلف صنعت، به سطح بسیار بالایی از دانش نت (نگهداری و تعمیر تجهیزات) دست یافته و با تکیه بر تجربه، دانش و مهارت کادر فنی شرکت، جمله معروف ” نگهداری مقدم بر تعمیر است ” را سرلوحه خدمات خود قرار داده است. ارائه خدمات اجرایی و مشاوره ای در زمینه عیب یابی و پایش وضعیت تجهیزات مکانیکی به روش آنالیز ارتعاشات، انجام بالانس دینامیکی در محل، انجام همراستاسازی (الاینمنت) محورها و کوپلینگها، انجام بازرسی ترموگرافی در تمام حوزه های صنعتی شامل تجهیزات الکتریکی، تجهیزات فرآیندی و تجهیزات مکانیکی از جمله خدمات اجرایی ما در عرصه صنایع داخلی و خارجی است. در زمینه برگزاری دوره های آموزشی نیز کیفیت و محتوای دوره های آموزشی فرا پایش باختر همگام با معیارهای روز و جدیدترین استانداردهای آموزشی صنعتی دنیا میباشد. شرکت فرا پایش باختر تنها نماینده رسمی موسسه بین المللی آموزشی موبیوس در ایران است که مجوز برگزاری دوره و آزمون این موسسه را دارا میباشد. موسسه موبیوس یکی از معتبرترین و با کفیت ترین موسسات آموزشی در زمینه پایش وضعیت و قابلیت اطمینان در دنیاست که در اغلب کشورهای صنعتی نمایندگی فعال دارد.

 

خدمات آموزشی

ما از سال 1387 تا کنون، موفق به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در بسیاری از صنایع و کارخانجات در اقصی نقاط کشور شده ایم.

بیشتر »

خدمات مهندسی

ارائه خدمات فنی و تخصصی در زمینه بازرسی فنی، پایش وضعیت و عیب یابی تجهیزات یکی از اهداف اصلی شرکت مهندسی فرا پایش باختر میباشد.

بیشتر »

خدمات مشاوره

شرکت فرا پایش با اتکا به بیش از 13 سال سابقه کادر فنی خود ، برای ارائه خدمات مشاوره ای به صنایع و کارخانجات پکیجهای ویژه ای آماده کرده است.

بیشتر »

گواهینامه ها...

0
+
سابقه فعالیت
0
+
پروژه های موفق
0
+
دوره های آموزشی
0
+
تعداد خدمات

فراپایش

پرسنل شرکت